Twoje marzenie na pierwszym planie.

Jesteśmy stale zmotywowani do tworzenia wysokiej jakości cyfrowych obrazów i animacji, by się poddać wysokim wymaganiom technicznym i artystycznym. Nadzorujemy projekty animacyjne od pomysłów i szkiców poprzez projektowanie i scenopis, aż po uzyskanie wysokiej jakości formatowanych obrazów. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu złożonych zadań i problemów w sposób prosty i nieskomplikowany. Jesteśmy kreatywni, precyzyjni i skuteczni.
Twoje marzenia i wyobraźnia znalazły się we własciwym miejscu.

 
Thumbnail Image 1

a-Con

Jesteśmy studiem z potencjałem, by kreować ciekawe i nowatorskie pomysły
oraz włączać je w koncepcje rozwiazywanych zadań. Od pierwszego szkicu poprzez opracowanie szczegółowych projektów, aż po plastyczne i realistyczne wizualizacje, tworzymy pełne atmosfery krajobrazy, unikalne postacie i ekscytujące storyboardy. Dzięki temu nadajemy kreowanym obrazom i obiektom niepowtarzalny styl oraz oryginalny design.

Thumbnail Image 1

j-Tex

Precyzyjnie i szczegółowo przekształcamy dowolny obraz wyobraźni lub wizje w wirtualny obiekt. Dzięki szybkiemu modelunkowi tworzymy poligonalne siatki i przygotowujemy je do płynnych ruchów i obliczeń. Pokrywając formy teksturalną powierzchnią przyjmują one realistyczny, pożądany i zorientowany wygląd ‒ tworzy się wirtualny obiekt, który samodzielnie lub jako część realistycznej sceny przekonywująco oddziaływuje.

Thumbnail Image 1

s-Viz

Jako widoczny rezultat naszej pracy tworzymy wysokiej jakości, wygenerowany komputerowo obraz w postaci animowanej sceny, symulacji, wizualizacji lub prezentacji. Stylizowane, fotorealistyczne, w zbliżeniu lub panoramie, montujemy pełne wyrazu fotografie i animacje. W rysunkowej, w dwu- lub trójwymiarowej technice animacji, opowiadamy historie i zdarzenia, które wyzwalają emocje, kształtują postawy i zmieniają poglądy.